KARİYER GÜNLERİ

Kariyer Günleri Hakkında

Kariyer Günleri ilk olarak 2016 yılında topluluğumuzun öncülüğünde üniversite rektörlüğümüzün desteği ve Bandırma İşkur Şubesi’nin ortaklığıyla 15-16-17 Mart tarihinde gerçekleştirilmiştir.

  • Neden yapıyoruz ?

BANMEC, geleceğine şimdiden yön vermek isteyen öğrencilerin iş dünyasının çok farklı alanlarını üniversite yıllarından keşfedip ilgili alanlarda eğitimler ve etkinliklerle kendini geliştirmesini hedefler.

Etkinliğimize ulusal ve yerel olmak üzerinde alanında uzman birçok konuşmacı katılarak tecrübelerini ve deneyimlerini bizlerle paylaşmaktadır. Aynı zamanda iş ve staj başvurularu imkanmları ile iş dünyasını daha yakından tanıma şansı veriyor.

  • Nasıl katılabilirsiniz ?

Üniversitede açılacak olan stantlarımız aracılığıyla kayıt yaptırarak katılmanın yanı sıra belirli oturum şartını sağladığınız takdirde sertifikada alabilirsiniz.

  • Etkinlikten bahsedecek olursak ?

Etkinliğimiz sabah saat 10.00’da başlayarak saat 17.00’de bitmektedir. Oturum aralarında kahveniz eşliğinde network oluşturmak için gelen konuşmacılar ile sohbet edebilir yeni bağlatılar edinebilirsiniz.
Sponsorlarımız tarafından sağlanacak gün boyu yiyecek ve içecek ikramları ile enerjinizi koruyabilirsiniz.

2016'dan bu yana

40 + Konuşmacı

3500 + Kayıt

15 - 16 - 17 Mart 2016

21 - 22 - 23 Mart 2017

Fotoğraflar