Funda Avcı Dedeoğlu ile birlikte akşam yemeğinde bir araya geldik

Arkas Lojistik’e şirket gezisi gerçekleştirdik
1 Mart 2019
Kariyer Günleri Hakkında Açıklama
7 Nisan 2019

Bandırma Ticaret Odası Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı ve Ekin Ata Şube Müdürü Funda Avcı Dedeoğlu ile birlikte akşam yemeğinde bir araya geldik.

Topluluğumuzun kadın üyelerinin katıldığı bu yemekte Funda Hanım’ın hoş sohbetiyle birlikte keyifli bir akşam yemeği geçirdik.

Kadının kariyerdeki yeri, kadın girişimciliği teşviki gibi birçok konuya değindik.

Kadının iş hayatında önemli bir yer edinmesi için en çok kendine güvenmesi, daha sonra belli eğitimlerden geçerek yeterli donanımlara sahip olduktan sonra bir yerlere gelip hedeflerini gerçekleştireceğini savunan Funda Hanım, ekip arkadaşlarımızın iş yaşamı ile ilgili soru ve görüşlerini dinleyerek bizlere önerilerde bulundu.

Kadın girişimciliğinin teşviki için verilen seminer ve eğitimlerin öncülüğünü yaptığını, kız öğrencilerin bu konuda kendini donatıp geliştirmesini ve fırsatları kullanmasını bilmesinin önemini vurguladı.

Birbirimizi motive ederek, birbirimizin hayatlarına dokunarak ve aynı çatı altında yaşadığımızı unutmayarak güzel işler başarılacağına değinen Funda Hanım, birçok anı ve tecrübelerini bizimle paylaştı.

Kendisine daveti ve samimiyeti için teşekkürlerimizi sunarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir