** Seminer “Tersten Bakmak”

BİEK Blog Sayfası Açıldı
7 Nisan 2015
Seminerimizi Gerçekleştirdik.
18 Nisan 2015

 

İsimsiz

 

Kişisel gelişim uzmanı Erim Hısım ile Hedef Belirleme, Meslek Seçimi, Kişisel Gelişim ve daha birçok sürpriz konu başlıklarıyla birlikte  “Tersten Bakmak” 16 nisan 2015 günü saat 13:00 – 15:00 arasında Bandırma İ.İ.B.F. Konferans salonunda.

 Erim HISIM kimdir ?

Erim Hısım; İnsan Kaynakları Danışmanı, İş Menajeri, Yönetim Danışmanı, Öğretim Görevlisi.

1962 yılında  Ankara’da doğdu. Hacettepe Üniversitesi’nde istatistik alanında lisans aldıktan sonra İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde psikoloji üzerine yüksek lisans yaptı.

Başbakanlık bünyesinde başladığı iş yaşamına araştırma sektöründe devam etti ve çeşitli kuruluşlarda İK yönetimi ve benzeri pozisyonlarda görevler üstlendi.
Araştırmacılar Derneği’nin kuruluş çalışmalarında yer aldı, İstatistikçiler Derneği’nde üç dönem başkanlık üstlendi, Türkiye Genç İşadamları Derneği’nin yönetiminde bulundu. Halen PERYÖN üyesi.
UZMANTV’de sadece çalışanlar için değil, işverenler için de önemli konulara değinen, yöneticiler için mülakat teknikleri, işyeriniz için doğru elemanı bulun gibi konu başlıkları hakkında bilgilerini paylaşan Erim Hısım, akademik çalışmalarına öğretim görevlisi olarak yer aldığı Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde (MSGSÜ), Yıldız Teknik Üniversitesinde (YTÜ) ve Bahçeşehir Üniversitesinde (BAU) lisans ve yüksek lisans programlarında devam ediyor.
Erim Hısım’ın halen verdiği dersler arasında İnsan Kaynakları Yönetimi, Değişim Yönetimi, Performans Yönetimi, Kariyer Yönetimi, Halkla İlişkiler, İletişim, Örgütsel Davranış, Sunum Teknikleri, Yönetim Becerileri, Satış Teknikleri, Müzakere Becerileri, Stratejik Yönetim, Takımdaşlık, İnovasyon, Kriz Yönetimi, Motivasyon, Mülakat Teknikleri ve Liderlik gibi dersler bulunuyor.

 

Web Sitesi | Uzman Tv deki profili

 

Uzman TV Örnek Video

 

 

 

Comments are closed.