5. Kariyer Günleri Sertifikaları Hakkında Duyuru

Ford Otosan Şirket Gezisi
17 Mayıs 2017
Kariyer.net ve Sahibinden.com Şirket Gezisi
3 Ekim 2017
İşletme ve Ekonomi Topluluğu olarak Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörlüğü ve Balıkesir Çalışma ve İş Kurumu ile ortak gerçekleştirdiğimiz 5. Kariyer Günleri’mize göstermiş olduğunuz ilgi için bütün katılımcılara teşekkür ederiz.

 

Sizlere ilk olarak sertifikaların dağıtılmasının geçikmesinin nedenleri ile ilgili açıklama yapmak istiyoruz.
 • Toplam olarak 700’ü aşkın katılımcının sertifika kazanmış olması ve tasarım, teknik sürecin ağır işlemesinden kaynaklanan sebepler.
 • Üniversite Rektörlüğümüz ve Balıkesir Çalışma ve İş Kurumu gibi büyük kurumların imzalanma süreçlerinde yaşanan istenmeyen gecikmeler.
 • Sertifikaların doğrulanabilirliğini arttırmak üzerine yaptığımız çalışmalar.

Bu gibi sebeplerden dolayı geçikmeler yaşandı ve sertifikaları sizlere dönem içinde ulaştıramadık.

Yaşanan gecikmeden dolayı sizlerden özür dileriz.
Bu konu hakkında anlayışınızı bekliyoruz.

 

An itibariyle sertifikalarımız dağıtılabilir hale gelmiş durumdalar. Bu konu ile ilgili olarak dağıtımın nasıl gerçekleşeceği konusunda sizleri bilgilendirmek isteriz.
 • Sertifikalarınızı 2017-2018 güz dönemini başlamasıyla beraber üniversitemizde açılacak olan stantlarımız aracılığıyla alabilirsiniz.
 • Kesin olmamakla birlikte 2016-2017 bahar dönemi bütünleme sınavları sırasındada dağıtımı yapılabilir. (Duyurusu yapılacaktır.)
 • 5. Kariyer Günleri Sertifikasını almaya hak kazanmış ve üniversitemizden mezun olmuş, sertifikasını üniversitemizde açacağımız stantlarımız aracılığıyla alamayacak olan mezunlar için sertifikalar kargo yoluyla kendilerine ulaştırılacaktır.
  • Bununla ilgili olarak olarak bu adreste bulunan formu doldurarak talep işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir.
  • Form linki ==> http://bit.ly/2tZo6OS

 

5. Kariyer Günleri Sertifikası

 

Sertifika üzerinde yaptığımız bazı değişikliklerden bahsedecek olursak,
 • Yukarıda kırmızı ok ile belirtilen alan sertifikanın geçerliliği ile doğrulanabilirliğini arttırmak için eklenmiştir.
 • İlgili kayıtlar üniversitemiz ve topluluğumuz tarafından tutulacaktır.
 • Sertifika üzerinde bulunan belge numarası sadece bu belgeye ait olup her sertifika almaya hak kazanmış katılımcının sayı numarası farklıdır.
 • Teknik sorgulama ekranı ile ilgili çalışmalarımız devam etmektedir.

Geçtiğimiz günlerde karşılaştığımız olumsuz bir durum hakkında açıklama yapmak istiyoruz.

Kimliği berlirsiz bir kişinin bizimle bağlantısı olmayan bir sosyal medya sayfasında topluluğumuza karşı sarf ettiği hakaret içeren sözleri bizleri üzmüştür.

Kurulduğumuz günden bugüne kadar misyonumuz, vizyonumuz ve değerlerimiz doğrultusunda çalışmalar yaparak üniversitemizin en aktif ve en büyük öğrenci topluluğu olmayı başardık. Etkinliklerimizin en temelinde yatan düşünce katılımcılara değer katmak.

Bizler üniversitemizin bünyesinde çalışmalarına devam eden, mail adreslerimizden sosyal medya hesaplarımıza kadar her isteyen kişinin bizlerle iletişim kurabilmesi için herkese açık şekilde yapılanmış bir öğrenci topluluğuyuz.

Yaptığımız Kariyer Günleri etkinliği üniversite rektörlüğünün desteği ile gerçekleştirilen bir etkinlik olmakla birlikte bu yıl topluluğumuz tarafından ikincisi üniversitemizde genel olarak beşincisi düzenlenmiş büyük bir etkinliktir.

Eleştirilere her zaman açığız. Bizler sizlerden gelen eleştiriler ile kendimizi geliştirebileceğimizin farkındayız. Fakat eleştirilerin yapıcı olduğu durumlarda yıkıcı değil!

Soruların cevaplarını etkinliğin muhattabı olan bizlere sormak yerine yanlış yerde arayan şahısı şiddetle kınayarak, bizimle ilgili araştırma yapmadan ve bizlerle iletişim kurmadan bu sözleri sarf etmesini kendisinin karakteri ile ilgili eksiklik olarak değerlendirmekten başka yapabileceğimiz bir şeyin olmadığını üzülerek belirtmek isteriz.

 


Her türlü görüş ve önerileriniz için iletisim@banmec.com e-posta adresimizi veya sosyal medya hesaplarımızı kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir