İş Dünyası Etkinliği 16 Nisan’da !

Kariyer Günleri Hakkında Açıklama
7 Nisan 2019
İşletme ve Ekonomi Topluluğu (BANMEC) İş Dünyası Etkinliği Düzenledi
20 Nisan 2019

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Topluluğu öğrencilere iş dünyasında merak ettiği soruların cevaplarını bulma fırsatı sunan İş Dünyası etkinliği ile karşınızda!

İş dünyasında seni neler beliyor hiç merak ettin mi?

Kendini keşfetmeye hazır mısın?

İş hayatında işlerin nasıl işlediğini, departmanların dijital dönüşümleri ile işleyişi, günümüzün lider sektörlerinden olan lojistik alanına dair her şeye değineceğimiz etkinlik İŞ DÜNYASI 16 Nisan’da sizlerle!

Kurumsal bir iş hayatının nasıl işlediğini birçoğumuz çalışmadan göremiyoruz. Mezun olduktan sonra tanıştığımız iş hayatı bize yabancı geliyor ve bu hayata hemen ayak uydurup benimsemek kimi zaman zor olabiliyor.

İş Dünyası etkinliği ile iş hayatındaki merak ettiğiniz bütün sorulara cevap bulabilecek ve iş hayatıyla ilgili çeşitli bilgilere sahip olabileceksiniz.

Departmanların işleyişi ve dönüşümü, şirket yöneticilerin tecrübe ve birikimi ve günümüzde lider sektörlerin neler olduğuna değindiğimiz etkinlik, sizlere iş hayatına dair yeni ve vizyoner bir bakış açısı kazandıracak.

KİMLER KATILACAK ve KONU BAŞLIKLARI NE OLACAK ? 

  • 1. Oturum: Departmanını Seç, Geleceğine Yön ver!

Bu oturum ile birlikte şirket departmanlarının işleyişi ve dijital çağa ayak uydurmak için departmanların dönüşümlerinin nasıl olduğunu öğreneceksiniz. Bu sayede departmanların işleyişi hakkında bilgi sahibi olacak ve hangi departmana uygun olduğunuzu belirleyip hedeflerinizi netleştirmenizi sağlayabileceksiniz.

Bu oturumda Murat Karahan – Teksüt Mali işler Direktörü ve Yılmaz Bozan-RevolutionDm Kurucusu/Dijital Pazarlama Uzmanı bizlerle olacak!

  • 2. Oturum: Dikkat CEO Çıkabilir!

Şirket kurucu ve yöneticilerin, vizyonlarını, şirketleri yönetirken uygulayıp geliştirdikleri stratejilerini, hata ve tecrübelerini öğrenip bilinçlendiğiniz bir oturum olacak.

Geleceğin yöneticisi olmak istiyorsan bu oturum tam sana göre!

Ali Acur – Delphisonic Kurucu / CEO ve Begüm Savaşan – Nailtronic Commander Kurucu/CEO bilgi ve birikimlerini aktarmak bu oturumda bizlerle.

  • 3. Oturum: Lojistik Alanına Dair Her Şey!

İş hayatına atılmadan önce lider sektörlerin ne olduğunu bilmek büyük avantaj.  Günümüzün lider sektörü olan lojistik alanına dair her şeyi öğreneceğiniz oturumu kaçırmamanızı öneririz.

Sektörün önde gelen isimlerinden Mehmet Özal – Ekol Lojistik Deniz ve Hava Taşımacılığı Genel Müdürü ve Hamit Saçan – AB Mauri Maya Satın Alma ve Lojistik Müdürü bizlerle olacak.

Ayrıca fuaye alanında açılacak stantlar, gün boyu enerjinizi korumak için sponsorlarımız tarafından çeşitli ikramlar,  sürpriz çekilişler ve daha fazlası ile birlikte  dolu dolu geçecek etkinliğimize hepiniz yerinizi alın!

Kahve aralarında ise network ağınızı genişletmek ve iş fırsatları hakkında katılım sağlayacak birçok insan ile konuşma şansı yakalayabilirsiniz.

Etkinliğimiz herkese açık ve ücretsizdir. Katılım için sadece kayıt olmanız yeterlidir.

Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra e-posta adresinize gönderilen bilet ile etkinliğimize katılabilirsiniz.


Kayıt ol!

Kayıt işlemi nasıl yapılır ?

Öğrenci ya da diğer kategorisinden 1 adet bilet seçimi yaptıktan sonra “seçili biletleri al” a tıklayın ve e-posta adresinizi girin. Devamında sizden istenilen bilgilerin girişini yaptıktan sonra “cevapları gönder” e tıklayın. Satış sözleşmesini onayladıktan sonra biletiniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Kayıt olmak ve bilet almak için aşağıda bulunan ikona tıklayın.


Sıkça Sorulan Sorular

İş Dünyası etkinliğine katılım ücretli mi ?

Katılım ücretsiz. Yapman gereken sadece kayıt olmak.

Nasıl kayıt olabilirim ?

Kayıt ol alanında bulunan biletleme uygulamasından kendine uygun olan kategoride, adet seçimini yaptıktan sonra senden istenilen bilgileri girerek biletleme işlemini yapabilirsin.

Biletim nerede ?

Biletin e-posta adresine kayıt işlemin tamamlandıktan sonra PDF olarak gönderilecek. Etkinlik günü ilgili arkadaşlarımıza göstererek salona giriş yapabilirsin.

Biletleme aşamasında sorun yaşıyorum

Tek yapman gereken iletisim@banmec.com adresine bu konuda sorun yaşadığına dair bir e-posta göndermek. Telefon numaranı e-postaya eklersen sana hızlı dönüş yaparak yardımcı olabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir